Sıkça Sorulan Sorular

Genel Konular

Pirinç kolye yapımı hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp İletişim hattından kargo ve siparişinizle ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

Bunların dışında her türlü görüş, öneri ve şikayetlerinizi  iletişim bölümünden bize iletebilirsiniz. İletişim formundan gönderilen mesajlarınız en kısa sürede yanıtlanacaktır.

Ürünlere ait hazırlamış olduğumuz videolara sayfamızın altında yer alan menülerden Videolar sayfamıza tıklayarak veya Youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

Pirinç tanesine yazı örnek resimlerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Daha önce sipariş veren müşterilerinizin yorumları her ürün sayfasında mevcuttur. Ayrıca sosyal medya ve whatsapp aracılığı ile geri dönüş yapan referans müşterilerimizin bazı görüşlerine buraya tıklayarak yada sayfamızın altında bulunan Referanslar menüsünden ulaşabilirsiniz.

Kampanyalarımız hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak yada sayfamızın altında bulunan Kampanyalarımız menüsünden ulaşabilirsiniz.

Kargolama Süreci

İstemeniz halinde ürün hazırlanınca whatsapp aracılığı ile kargoya vermeden önce fotoğrafını gönderiyoruz.

Ürünler ödeme onayı yapılmasının ardından, ertesi gün kargoya verilmektedir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler pazartesi günü kargoya verilmektedir. Siparişlerin çok yoğun olduğu dönemlerde kargoya verilmesi süresi 3 güne çıkabilir.

Ürünlerimiz Yurtiçi Kargo,Sürat Kargo veya PTT Kargo ile gönderilmektedir. 

Mesafeli Satış Sözleşmesinin 14 ve 15. maddeleri geçerlidir.

Normal şartlar altında, Ankara içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 1 işgünü içerisinde; Ankara dışı teslimatlar ise uzaklık durumuna göre 1 veya 2 işgünü içerisinde yapılır.

Satışa sunduğumuz ürünlerin çoğu hassas malzeme olduğundan taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde titizlikle paketlenir. Buna rağmen taşıma sırasında düşürülmesi veya kargoya hatalı yüklenmesi nedeniyle hasar oluşabilir. Bu durumda ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatın ve hasarlı ürünü size teslimatı yapan kargo firmasıyla geri gönderin.