Teslimat Bilgileri & İade

Teslimat

Tüm ürünler anlaşmalı kargo şirketleri (Yurtiçi Kargo, Sürat Kargo, Ptt Kargo) ile Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir. KKTC ve yurtdışına gönderim yapılmamaktadır.

Pirinç Kolye, kampanya dahilinde ücretsiz teslimat yapacağını ya da web sitesinde, ilan ettiği rakamın üzerinde alışveriş yapanların teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını beyan etmişse, teslimat masrafı satıcıya aittir. Aksi takdirde teslimat masrafları alıcıya aittir.

Ürün stoklarında, renk ve şekil tercihinden dolayı sıkıntı olmaması durumunda, haftaiçi 12:00 a kadar ödemesi onaylanan siparişler 2 iş günü içerisinde kargoya verilir. Siparişlerin çok yoğun olduğu dönemlerde kargoya verilmesi süresi mesafeli satış sözleşmesinde yer alan sınırlar dahilinde uzayabilir.

Alıcı isteği doğrultusunda onaylanan siparişler hazır olduktan sonra teyit için whatsapp uygulaması üzerinden, sipariş esnasında verilen telefon numarasına ürün fotoğrafları gönderilir.

Kapıda Ödeme

Kapıda ödeme servisi kargo şirketi tarafından sağlanan bir ödeme seçeneğidir Satıcı ile bir ilgisi bulunmamaktadır. Bu servis için kargo şirketi ücret tahsil etmektedir. Bu servis bedeli kargo şirketine ait olup, ürün iadesi halinde iade edilemez Satıcı bu bedelden sorumlu tutulamaz.

İade Hakkı

Mesafeli Satış Sözleşmesinin 14 ve 15. Maddeleri doğrultusunda gerekli işlemler yapılır.